İade Koşulları

İade Koşulları:

 

  • Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde eczadukkani.com’a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için sizden herhangi bir “kargo bedeli” talep edilmez.
  • İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.
  • Satın alınan ürünlerin “Cayma Hakkı” dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan iç ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir.
  • Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler şunlardır:
  1. Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler,
  2. Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler
  3. ALICI tarafından ambalajı açıldığı takdirde iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler, teslim edildikten sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler,
  4. Makyaj Malzemeleri

0/5


(0 Reviews)

Ücret İadeleri

Ücret İadeleri

Sipariş iptali, hasar, temin edilemeyen ürün ya da değişim talebi gibi sebeplerle ücret iadesi yapılması :
Bu gibi durumlarda müşterimiz bize hangi yolla ödeme yapmışsa, aynı yol ile kendisine ücret iadesi yapılır. Örneğin ödemesini havale ile yapmış olan müşterimize ödemesi havale ile yapılır. Ödemeyi site üzerinden ya da kapıda kredi kartı ile yapan müşterilerimize de iadeleri kredi kartları üzerinden yapılır. İade işlemlerinin yapılması büyük oranda talep ile aynı gün içerisinde yapılır. Ancak işlemin tamamlanması yoğunluk ve bankaların teknik gerekçeleri nedeni ile nadiren 3 iş gününe kadar uzayabilir. İade ve ücret geri ödemeleri gibi konularda iletişim formu ya da doğrudan mail ve ya telefonla irtibata geçiniz. Sosyal medya üzerinden paylaşım şeklindeki talepleriniz işleme alınmayabilir. Atm Kartı ile alışverişlerin iadesinde ücret iadesi 7 iş gününe kadar uzayabilir

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve eczadukkani  ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.


0/5


(0 Reviews)

Payment

Vivamus eros nibh, dictum sed venenatis vitae, ornare eget magna. Etiam mattis, felis eu interdum posuere, justo neque dictum sapien, eu luctus neque nulla non ante. Quisque pharetra facilisis mauris a hendrerit. Donec rutrum maximus turpis id luctus.


0/5


(0 Reviews)

Return

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi feugiat molestie ex quis finibus.


0/5


(0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)

Ana Menü