Biz Kimiz ?

Online İlaç Dışı Güvenilir Sağlık Ürünleri ve Dermo kozmetik Denince ilk Akla Gelen İnternet Sitesi

Eczadukkani.com; hızlı gönderim imkânı, kolay iade ve farklı ödeme seçenekleri ile kullanıcılarının hayatlarını kolaylaştırmayı amaçlayan bir online dermokozmetik alışveriş sitesidir. Geniş ürün yelpazesi ve 1000’den fazla marka ile her türlü dermokozmetik ve kozmetik ihtiyaçlarınızı karşılar, hızlı gönderim imkânı ile size ulaştırır. Müşteri memnuniyetini prensip olarak benimser ve her zaman en iyisi olma yolundaki çabasına katkıda bulunmaya devam eder. Sipariş verdiğiniz herhangi bir ürünü en kısa sürede sizlere ulaştırmanın başarısıyla, kullanıcı sayısı her geçen gün artmaya devam eder. Yüzde yüz orijinal ürün yelpazesine sahip kategorilere ve güvenli bir alışveriş deneyimini yaşayacağınız, birbirinden kaliteli kozmetik ve dermokozmetik markalara, online olarak Eczadukkani.com’dan ulaşabilirsiniz. Binlerce ürün çeşitliliğiyle tüm dermokozmetik ve kozmetik ürünler, online kozmetik alışverişin adres iEczadukkani.com ‘da.

Satışını yaptığımız Dermokozmetik ve kozmetik Markaların resmi bayisiyiz. Ürünlerimizin tamamı üretici ve ithalatçı firmaların garantisi ve güvencesi altında olan %100 Orijinal ürünlerdir. Ürün güvenliğine çok büyük önem veriyoruz. Bu nedenle resmi ithalatçı, üretici, distribütör ya da ecza depoları dışında güvenemeyeceğimiz kaynaklardan ürün temin etmiyoruz.

Fiyatlarımız hesaplı. Çünkü yüksek miktarlarda ürün alıyoruz, bu sayede kazandığımız ıskontoları, sizlere indirim olarak sunuyoruz. Müşterilerimiz tarafından öncelikle güven, hizmet kalitesi ve hızlı teslimat avantajı ile tanınmak istiyoruz. Eczadukkani uygun fiyatlı bir online alışveriş sitesidir. Ancak asla bir ucuzluk sitesi değildir.

Kampanyalarımız ile her zaman karlı alışveriş yapın

Eczadukkani, üretici ithalatçı dermokozmetik ve kozmetik firmalarının tüm kampanya ve promosyonlarını size eksiksiz sunar. Eczadukkani alışverişlerinizde kampanyalardan ve indirimli fiyatlardan yararlanarak her zaman karlı çıkarsınız.

Size Bir Telefon Kadar Yakınız

Satışını yaptığımız tüm ürünlerin arkasındayız. Gerek ürünler konusunda destek almak gerekse yaşadığınız aksaklıkların çözümü için bir telefon kadar yakınız. Mutluluğunuz önceliğimiz bu nedenle tüm talep ve sorularınız Konusunda Uzman Destek ekibimize iletebilirsiniz.

Size yardımcı olacaklarından eminiz ve bu konuda %100 Güvence veriyoruz.

Cilt bakım ürünlerimiz uygun fiyatlarla, online kozmetik alışverişinin adresi Eczadukkani.com ’da… Farklı ödeme seçenekleri, hızlı kargo ve geniş ürün yelpazesiyle Eczadukkani.com ‘da keyifli bir alışverişe siz de ulaşabilirsiniz.

Biz Kimiz;

Biz sektörde 20 yılını doldurmuş ve 2000 yılından itibaren elde ettiği tecrübeyi online dermokozmetik sitesi aracılığı ile sizlere kolay ve güvenli şekilde ulaştırmayı amaçlamış bir firmayız. Firma Merkezimiz İstanbul dadır., Bu da bizim en büyük avantajlarımızdan olup, daha düşük maliyetlere sahibiz ve kargo dağıtımı açısından da bulunduğumuz yer ideal bir konumda.

eczadukkani.com AUDUBON BİOSCİENCE MEDİKAL SAĞLIK SANAYİ DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ’ nin patentli markasıdır.

İletişim İstanbul Ofis:
Adres: BARBAROS HAYRETTİN PAŞA MAH. 1992. SK. VETRO CİTY NO: 16 İÇ KAPI NO: 131 ESENYURT/ İSTANBUL

Tel : 0 (850) 241 9348
E-Mail : info@eczadukkani.com

45.00+

Ürün

5+

Pazar Yeri

30.000+

Yıllık Alış-Veriş

20%

Daha Az Ödeme

EczaDukkanim'ın Yolculuğunu Keşfedin..

Sucralose-3D-balls
Ocak 2000
İlk Eczanemizi İstanbul Çapa da açtık.
dietary-supplements
Mayıs 2006
Ekibimiz Büyüktük.
imgbin-dietary-supplement-tablet-pharmaceutical-drug-capsule-3d-computer-graphics-medical-pills-eight-assorted-color-capsule-illustrations-z9zgqVJDXzwEBv8QVV9b0CVeb
Kasım 2012
Medikal ve Alanına Giriş Yaptık
dietary-supplements
Şubat 2015
İlaç Üretim Süreçlerine dahil Olundu.
pharmaceutical-drug-tablet-capsule-clip-art-pills-png
Eylül 2017
Kanser Hücrelerinde Tedavi Araştırmaları Yapıldı
dietary-supplements
Mayıs 2020
Tüm Tecrübelerimizi Online Platformumuz Olan EczaDukkanina Aktardık.

Sektör Lideri Ekibimizle Tanışın

E-ticaret Platfromlarında Biz

Eczadukkani.com E-Ticaret sitemizde ve Eczadukkanı mağaza adı ile satış platformlarında; Dermokozmetik, Anne-Bebek ürünleri, Kozmetik,  Kişisel Bakım ve Besin takviyeleri alanlarında faaliyetimizi sürdürmekteyiz.

0/5 (0 Reviews)

Ana Menü